Перейти на мобільну версію сайту


14.04.2017

ШИКУЙТЕСЬ! ХТО В АРМІЮ, А ХТО ЗА ГРАТИ

призовНаповну йде призовна кампанія. З нашого міста рекрутами цього призову має стати майже 200 юнаків, віком від 19 до 27 років. Раніше справою честі було, щоб юнак відслужив в армії, без цього навіть на роботу не скрізь брали. А тих, хто не служив, вважали не зовсім повноцінними.

Нині ж будь-якими силами і засобами намагаються уникнути служби в армії. Як кожна жінка створена продовжувати рід, так і кожен чоловік повинен стояти на захисті всього людського роду. Та, як не прикро, більшість батьків виховують своїх синів так, що вони армії бояться, як вогню, а потім своїх дітей наражають на кримінальну статтю й психологічні муки. 

У понеділок 18 юнаків з міста і району таки відправилися виконувати свій чоловічий обов’язок. Вони потраплять у навчальні центри військових частин інженерних військ у містах Старичі та Київ, у війська зв’язку міста Полтава та у військово-повітряні сили міста Дніпро. Дехто з призовників працює, інші перервали навчання, є також такі, хто байдикував. У навчальних центрах вони отримають ще одну спеціальність, яка може знадобитися в майбутньому. Жоден із новобранців не потрапить на війну, в зону АТО. Але на момент відправлення знайшлися й такі, кого потрібно було з ліжечка піднімати і під «конвоєм» доправляти у військкомат. Та попри все, шикування відбулося, і військовий комісар Володимир Возний побажав юнакам щасливої дороги, гідної служби і достойного повернення додому.

Проте ці слова не мають жодного відношення до уродженця Чемеровецького роайону, який мешкав у Кам’янці і мав бути призваним до лав української армії. Хлопець безробітній, замість того, щоб бодай якось себе зайняти і принести користь суспільству, він поїхав у чемеровецький військкомат відкупитися від армії й вирішив заховатися у Москві. Оперативна інформація не дала хлопцеві скоїти кримінальний вчинок. Коли працівники кам’янецького військкомату намагалися в Хмельницькому зняти його з потяга на Москву, зухвале шоу, влаштоване юнаком на залізничному вокзалі, шокувало присутніх. Він вигукував, що «забив ... на Україну...», поводився дуже агресивно, коли його привезли в Кам’янець-Подільський ОМВК, і навіть тоді, коли приїхали його батьки та забрали сина додому. Нині в нього два шляхи: один - в армію, другий - в тюрму. Швидше за все, він обере перший.

Щоб ваші діти не ставали перед таким вибором, потрібно їх правильно виховувати і націлювати на гідні вчинки.


Теги: призов до війська

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.