Перейти на мобільну версію сайту


29.01.2016

ШВИДШЕ НЕ ВИХОДИТЬ

У середу, 27 січня, працівники ДП «Нігинський кар’єр» штурмували місцеву реєстраційну службу, вимагаючи від державного реєстратора виконання рішення суду про поновлення на посаді колишнього директора ДП «Нігинський кар’єр»Миколи Ткача.

Нагадаємо, 20 січня Летичівський районний суд вирішив задовільнити позов Миколи Ткача, скасувати наказ Міністерства аграрної політики та продовольства від 5 листопада 2015 року про його звільнення та поновити позивача на посаді директора підприємства. «Рішення підлягає негайному виконанню, але на нього може бути подана апеляція протягом 10 днів з дня його проголошення», - йдеться в офіційному документі.
Працівники підприємства наполягали, аби державний реєстратор негайно виконала рішення суду. У свою чергу, держреєстратор Алла Шевчук відмовлялася чинити будь-які реєстраційні дії. І її відмова більш ніж вмотивована, адже рішення суду не набуло законної сили, є ще час для подання апеляції у відповідача, тож вимоги працівників підприємства позбавлені будь-якого юридичного підгрунтя, хоча зрозуміле їхнє прагнення швидше розпочати проведення запущеної за цей час господарської діяльності, в тому числі розблокування рахунків підприємства та видачі зарплати робітникам. Але замість того, щоб терпляче дочекатися необхідних темінів та зробити все за законом, людьми маніпулюють, незрозуміло для яких цілей.

Теги: ДП «Нігинський кар’єр», Микола Ткач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.