Перейти на мобільну версію сайту


04.12.2015

ШВЕДИ ОБІЦЯЮТЬ ДОПОМОГУ

25-26 листопада в рамках реалізації спільного шведсько-литовсько-українського проекту «Становлення особистості дитини ІІ», в нашому місті з робочим візитом перебували делегації міст Херрльюнга (Швеція) та Укмерге (Литва). Очолювали делегації мер м.Херрльюнга Джонні Карлссон та віце-мер Укмергеського району Клавдія Степанова. 

Головною метою проекту є створення в містах Кам’янець-Подільській та Укмерге «Центрів сім’ї» за шведською моделлю. Центр сім’ї м.Херрльюнга функціонує вже 11 років та надає медичну, соціально-психологічну підтримку і шведидопомогу сім'ям, у яких планується народження дитини, і сім’ям з дітьми віком від 0 до 6 років.

У нашому місті вже зроблені певні кроки зі створення «Центру сім’ї» на базі Центру ОХМАТДИТ міської лікарні №1. За кошти благодійників розпочато ремонтні роботи, триває оснащення приміщення необхідними меблями та інвентарем. Також щосереди та щоп’ятниці у «Школі відповідального батьківства» (приміщення жіночої консультації) проходять заняття для вагітних жінок та їхніх чоловіків з питань підготовки до пологів, грудного вигодовування та отримання соціальних допомог. Враховуючи напрацювання Кам’янця-Подільського, шведські колеги провели навчання українських і  литовських спеціалістів за програмою «батьківської освіти» саме в нашому місті.

Окрім того, гості ознайомилися з досягненнями Кам’янця в освітянській сфері, сфері соціального захисту населення та в галузі промислового виробництва. Вони відвідали НВК №9 ім.А.М.Трояна, Центр МСР «Довголіття» та ТВО НВО «КАММЕД».

Після екскурсії історичним музеєм-заповідником гості були вражені красою міста та його історичною спадщиною. Ознайомившись із туристичним потенціалом Кам’янця, Джонні Карлссон висловив намір продовжувати співпрацю ще й у напрямку туризму.

Іноземці щиро подякували міській владі та особисто Михайлу Сімашкевичу за теплий прийом і співпрацю. Відзначили, що, незважаючи на важку ситуацію в Україні, наше місто робить впевнені кроки, як у реалізації проекту, так і розвитку соціально важливих галузей міста.

Співпраця в рамках реалізації спільного шведсько-литовсько-українського проекту «Становлення особистості дитини ІІ» триватиме до вересня 2016 року.

Теги: шведсько-литовсько-український проект «Становлення особистості дитини ІІ»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.