Перейти на мобільну версію сайту


11.04.2014

ШУМУ НЕ БУДЕ

9 квітня міський голова Михайло Сімашкевич провів прийом громадян. З-поміж звернень, які лунали від кам’янчан, лише два потребували втручання особисто мера, решта ж, напевне, приходила аби поспілкуватися, або подивитися на міського голову.
Мешканка з вул.Васильєва, 15 Неоніла Полюляк, як і її сусіди, не змогла знайти порозуміння з посадовцями. Її турбувало питання підвищеного шумового фону в квартирах другого поверху під час занять у ДЮСШ, яка знаходиться на першому поверсі будинку. Міський голова запаропонував кілька варіантів вирішення цієї проблеми, зокрема, після замірів під час максимального навантаження буде прийнято рішення, яким чином вирішити цю проблему. Жодного разу не обходиться без порушення питання щодо надання житла, але цього разу Валентина Городецька просила допомогти приватизувати те помешкання, в яке її з величезною родиною тимчасово відселили з аварійного будинку.

Теги: Михайло Сімашкевич, прийом міського голови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.