Перейти на мобільну версію сайту


24.07.2015

ШУКАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ І МІЛІЦІЯ

18 червня стартувала чергова шоста хвиля часткової мобілізації, її тривалість, як і попередніх, становить 60 діб. Як свідчить досвід проведення попередніх хвиль, кожен п’ятий мобілізований добровільно з’явився до військового комісаріату для отримання повістки і відправки до війська.

Також слід зазначити, що серед добровольців-чоловіків зголошуються на мобілізацію і жінки. Серед них Тетяна Касіян, Валентина Дзюба, Тетяна Шастків, дві з них - «перші ластівки» шостої хвилі. Однак не всі військовозобов’язані як у місті, так і в районі дотримуються п.3 ст.1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», який передбачає виконання військового обов’язку в запасі, а саме:

- прибувати за викликом районного (міського) військового комісаріату для оформлення військово-облікових документів, приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов'язаних;

- проходити медичний огляд та лікування в лікувально-профілактичних закладах згідно з рішеннями комісії з питань приписки, призовної комісії або військово-лікарської комісії районного (міського) військового комісаріату;

- проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов'язок у запасі;

- виконувати правила військового обліку, встановлені законодавством.

За порушення вимог цього Закону наступає адміністративна, а іноді й кримінальна відповідальність за ст.336 ККУ.
Враховуючи наведене вище, заради зменшення соціальної напруги у суспільстві, командування комісаріату прийшло до висновку оприлюднювати через ЗМІ порушників Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу». Ось імена першої партії «ухилянтів», які не прибули до військового комісаріату на відправку до навчальних центрів Збройних сил України: Юрій Бунда, Петро Войтюк, Олександр Гончарук, Юрій Дичаківський, Руслан Добровольський, Василь Камінський, Микола Кушнірчук, Микола Мазур, Олег Мочарний, Андрій Навроцький, Василь Нарольський, Дмитро Просандєєв, Ігор Роговський, Юрій Сікора, Віталій Степанченко, Олександр Танчук, Олександр Тимовський, Володимир Цебрик.

Стосовно цих осіб матеріали направлені до Кам’янець-Подільського міського та районного відділів міліції.
Варто зауважити, що Президент України Петро Порошенко 23 липня підписав закон щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних та наукових працівників.

Отож призову на військову службу під час мобілізації на особливий період не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання; наукові і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють відповідно у закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Теги: мобілізація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.