Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

ШТУРМ БУВ

вр19 червня під стінами Верховної Ради проходила мирна акція ветеранів Афганістану, до яких приєдналися чорнобильці та шахтарі. Серед протестантів була делегація воїнів-афганців з Кам'янеччини. 

На попередній акції, яка відбулася 25 квітня, висували умови, які урядовці проігнорували, тому афганці вирішили ще раз нагадати про себе. Зокрема, вони вимагали недопущення монетизації пільг для учасників бойових дій, збереження статусу учасника бойових дій, який діе на сьогодні, збереження статусу шпиталю в Пущі-Водиці «Лісова поляна» для учасників бойових дій та сімей полеглих.

Проте мирна акція перетворилася на попереджувальний штурм, адже тих, хто зібрався під Верховною Радою, просто ігнорували. Після штурму, в якому постарждало 48 осіб в тому числі і правоохоронців (також серед постраждалих є кам'янчани – прим.Авт.), до протестувальників вийшли перший віце-спікер Ірина Геращенко та депутат Борислав Береза. Вони запропонували делегувати перемовників безпосередньо з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Проте і він їх проігнорував, а переговори проводилися з представниками ВР. Домовилися про те, що в п’ятницю, 22 червня, всі вимоги будуть розглядатися на засіданні парламенту та Кабміну. Для цього їм відведено 2 години.

– Якщо наші умови будуть проігноровані, то будемо вживати кардинальні заходи, – зазначив голова УСВА Сергій Червонописький.

Цього разу до всіх осередків воїнів-інтернаціоналістів було прохання не брати до рук зброї.


Теги: мирна акція ветеранів Афганістану, під стінами ВР

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.