Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

ШТРАФУВАЛИ І БУДУТЬ ЩЕ СУВОРІШЕ

паління5 вересня пройшло чергове засідання адмінкомісії, на розгляді якої було винесено 16 протоколів про адмінправопорушення. Здебільшого це торгівля у невстановлених місцях і без цінників. Пенсіонерка, яка попалася вперше та прийшла на адмінкомісію, пообіцявши, що надалі дотримуватиметься правил, отримала попередження. Хто вже був попереджений і оштрафований, отримали від 51 до 1360 грн. Підприємець на Соборній, який встановив без дозволу біля кафе щось схоже на лавки, отримав штраф у 1700 грн, а підприємець, який торгував на розі Грушевського і Годованця цибулею й кавунами, має сплатити 1360 грн. Пані Гончар з Привокзальної має заплатити штраф у 1360 грн за те, що викинула сміття на тротуар, а кілька чоловіків, які кидали пляшки, де їм заманеться, сплатять штраф у 340 грн.

Підприємець, який реалізував неповнолітнім кальян у своєму закладі, сплатить 510 грн.

На комісію не потрапив жоден протокол щодо паління сміття, хоча вся верхня Біланівка, Польські і Руські фільварки, Старе місто, мікрорайон Жовтневий та селище Смирнова кілька днів тому потопали в диму, багато хворих людей задихаються, але горе-господарі не думають про інших. Сусіди не роблять зауважень, хоча мали б викликати представників служб взаємодії. Згідно з правилами благоустрою міста, спалювати будь-які відходи промислові чи побутові, або природного походження – траву, гілля, деревину, листя тощо ЗАБОРОНЕНО! Як і заборонено клеїти листівки на стовпах та зупинках, вони вже перетворилися на дошку оголошень про кредити та інше.

За невиконання цих правил винні притягуватимуться до відповідальності і отримають штрафи: юридичні особи – 850-1700 грн, фізичні – 340–1360 грн. Враховуючи те, скільки людей порушують правила благоустрою в Кам'янці, можна було б суттєво поповнити бюджет міста, а заодно навчити людей шанувати закони.


Теги: штрафи за порушення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.