Перейти на мобільну версію сайту


19.12.2014

ШПАК ПООБІЦЯВ ПРИВАТИЗАЦІЮ І ЗМІНИ НА КРАЩЕ

Напередодні Дня енергетика у залі селекторних нарад Кам’янець-Подільського РЕМ (директор Борис Чорний) пройшла відеоконференція з генеральним директором ПАТ «Хмельницькобленерго» Олександром Шпаком, у якому взяли участь журналісти Шепетівки, Летичіва, Чемеровець, Хмельницького, Дунаївців та Кам’янця-Подільського.

Олександр Леонідович підсумував, що зроблено за пройдешний рік і чого очікувати в наступному році. Зупинився він і на ситуації, яка нині склалася з аварійним відключенням електроенергії.

- На жаль, ситуація склалася так, що ми не повинні дати розвалитися енергосистемі України, тому нам поступає команда з центрального пункту про відключення електроенергії, і ми змушені це здійснити за 10-15 хвилин, - зауважив обласний керівник.

Обмовився Олександр Шпак про ймовірну приватизацію галузі. У липні минулого року було видано Постанову Кабміну, за якою ПАТ «Хмельницькобленерго» було включено до переліку підприємств енергетики, які підлягають приватизації. У квітні вже мають бути оприлюднені умови конкурсу, відповідно до якого буде проводитися приватизація.

Сьогодні ПАТ «Хмельницькобленерго» займає монопольне становище на сегменті ринку електричної енергії - їй належить 91,6% загального обсягу постачання електроенергії у Хмельницькій області.   

- Тарифи в областях, які вже мають приватизовані обленерго, не змінюються, оскільки ціна на електроенергію є єдиною для всієї України та відрізняється лише за категоріями споживачів, - заспокоїв Олександр Шпак. - Після приватизації зможемо розпоряджатися майном на власний розсуд, брати довгострокові кредити, залучати прямі інвестиції, випускати облігації, виходити на ринок ІВО. До речі, наша компанія - єдина серед обленерго всієї України, яка має зареєстровану програму випуску американських депозитарних розписок Bank of New York під акції нашої компанії.

Теги: ПАТ «Хмельницькобленерго», Олександр Шпак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.