Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2019

ШКОЛИ МІСТА ЧЕКАЮТЬ СВОЇХ УЧНІВ

школиПершого вересня маленькі кам’ян­чани увійдуть не лише в нові класи, але й сядуть за нові парти з новими підручниками й обладнанням. До нового навчального року міська влада закупила для дітей меблі та шкільне приладдя.

Цього року в перших класах Кам’янця, а їх буде 39, навчатиметься близько 1100 малюків. Загалом до школи піде орієнтовно 10 тисяч учнів. Традиційно під час літніх канікул у навчальних закладах проводяться ремонти, до занять оновлюються шкільні класи та учительські кабінети, закупляється нова техніка і обладнання. Не став винятком і цей рік. Що вже виконано і які придбання отримано, бачив міський голова Михайло Сімашкевич, відвідавши ЗОШ №5 і 12 та НВК №3.

– У кожній із цих шкіл ми оглянули перші класи, в яких уже другий рік поспіль діти навчатимуться за програмою Нової української школи. А також – новенькі парти та допоміжні для навчання матеріали й ігри, які було придбано за кошти державного і міського бюджетів (загальна сума – близько 5 млн грн). До першого вересня надійдуть ще й комп’ютери, які педагоги зможуть використовувати під час навчального процесу, – прокоментував Михайло Євстафійович.

Так, у ЗОШ №5 навчатиметься 87 першачків. Тут буде сформовано три перших класи, причому один із них працюватиме за ще однією новою для закладу програмою «Інтелект України». Це – науково-педагогічний проект, який створювався таким чином, щоб у дитини розвивалася та зберігалася цікавість до навчання, а уроки проходили у формі гри.

У НВК №3, окрім цього ще й встановили «інтерактивну підлогу» – спеціальну технологію за аналогією до інтерактивної дошки. Вона передбачена і для ігор, і для навчання. Таке обладнання загалом придбали для шести шкіл міста, де є інклюзивні класи для учнів з особливими потребами. Тут теж навчатиметься близько 90 учнів перших класів.

– Ми хочемо, щоб наша школа була місцем радості для дітей, місцем спокою для батьків і місцем творчості для вчителя. Тому робимо все можливе, аби тут було комфортно навчатися і працювати, – зазначила директор Оксана Токар.

У ЗОШ №12, де є два перших класи, вчитиметься 42 дитини. Тут обладнали ресурсну та ігрову кімнати, лікувально-фізкультурний кабінет. Маленькі кам’янчани зможуть не лише відпочивати, але й отримувати медично-профілактичну допомогу.

Крім того, продовжується забезпечення навчальних закладів підручниками. Наразі закуплено 10 тисяч посібників. До першого вересня очікується ще одна партія.


Теги: до навчального року готові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.