Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2020

ШКОЛИ І ШКОЛЯРІ ГОТОВІ

школа.jpg1 вересня усі школи нашого міста відчинять двері для своїх школярів. Вони всі готові до навчального року, про це повідомив начальник управління освіти і науки Сергій Мельник. За шкільні парти цьогоріч сяде 10833 учня, з них 1143 першокласники. Навчальні заклади повністю забезпечені усім необхідним для нормального функціонування.

Міністерство охорони здоров'я оновило правила для навчання в школах під час пандемії після того, як обговорило ці зміни з міжнародними партнерами, а також освітянами. Зокрема, учням 1-4 класів дозволили пересуватися приміщенням закладу освіти без маски чи респіратора.
Ще одна зміна – у регіонах «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки педагогам рекомендують викладати навчальну дисципліну у захисних щитках, а в «зеленій», у якій місто нині є, чи «жовтій» зоні потрібно просто дотримуватися соціальної дистанції. Також тепер, якщо хоча б один учень заразиться коронавірусом, то весь клас має йти на самоізоляцію. Окрім того, дозатори та антисептики мають бути тільки на вході, водночас учні та викладачі мають мити руки після кожного уроку.

У МОЗ анонсували публікацію всіх правил для навчання в школах. Уже чітко розроблені маршрути пересування учнів у школах, також будуть відчинені усі наявні входи і виходи з будівель шкіл. Молодші школярі навчатимуться з 08:30, а старші розпочнуть за розкладом пізніше. Усі першокласники цього року сядуть за новенькі парти, їх мають завезти до 28 серпня. Гроші на закупівлю меблів, дидактичного матеріалу та комп’ютерної техніки надійшли, як державна субвенція, а також частину виділено з міського бюджету.

Теги: школа, навчальний рік, карантин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.