Перейти на мобільну версію сайту


06.02.2015

ЩОБ ПОКРИТИ БОРГИ

Минулої п’ятниці пройшла 78-ма (позачергова) сесія міської ради.
На порядок денний виносилося лише одне питання - про внесення змін до бюджету Кам’янця-Подільського.


Попереднім рішенням сесії міської ради «Про міський бюджет на 2015 рік» було передбачено видатків на оплату за енергоносії на 50% від потреби (22,2 млн грн) з врахуванням заборгованості минулих років, які визнані рішенням суду. Але прийняті порядки використання доведених з Держбюджету освітньої і медичної субвенцій, згідно з якими забороняється використовувати кошти таких субвенцій на погашення боргів минулих років.

У разі, якщо кошти на виконання рішень Господарського суду Хмельницької області про стягнення заборгованості по оплаті за теплопостачання не будуть передбачені, відповідно до законодавства, управління Державної казначейської служби щомісяця 1-го числа автоматично блокуватиме рахунки власних надходжень до спеціального фонду головних розпорядників до того часу, поки не буде стягнено кошти (згідно зі щомісячним графіком розстрочки). А це може призвести до того, що не буде виплачено заробітну плату із нарахуваннями працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок держави. Отже постала гостра необхідність віднайти кошти за рахунок власних надходжень на погашення таких боргів.

У той же час у міському бюджеті було передбачено кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 4177,9 тис. грн. Однак за законопроект, який передбачає обов’язковість такої передачі коштів, Верховна Рада України проголосувала 15 січня 2015 року, але на сьогодні він так і не підписаний Президентом України й не набрав чинності.

Тож кошти, що мали піти із загального фонду до бюджету розвитку в розмірі 4177,9 тис. грн спрямують на погашення заборгованості минулих років по оплаті за енергоносії та тепло. Таким чином, відсоток забезпеченості в коштах на оплату комунальних послуг та енергоносіїв (без коефіцієнту підвищення) на поточне споживання по бюджетних установах буде становити вже 62%.

Відповідне рішення депутати підтримали одноголосно.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.