Перейти на мобільну версію сайту


27.03.2015

ЩОБ НЕ РУБАТИ КРИЛА

20 березня пройшла 82 (позачергова) сесія міської ради.

Депутати проголосували за встановлення пільгової орендної плати орендарям нежитлових приміщень комунальної власності міста, за внесення змін та доповнень до рішень попередніх сесій «Про міський бюджет на 2015 рік».

Враховуючи Закони України «Про місцеве самоврядування», «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи», а також звернення закладів, установ та організацій, народні обранці розглянули питання про надання пільги зі сплати земельного податку. Після численних обговорень та пропозицій було прийнято рішення про звільнення від сплати земельного податку обласні заклади та установи на території міста.
Найбільшого ажіотажу набуло питання звільнення від сплати земельного податку ПДАТУ. Нині цей аграрний виш, як і багато інших неспроможний сплачувати такі величезні кошти.

- Він єдиний серед 182 вищих навчальних закладів аграрного сектору ще не має 100% пільги, - зазначив ректор ПДАТУ Володимир Іванишин. - Заклад має чималу територію для дослідницьких і навчальних цілей, проте і її нині не вистачає, бо свого часу частину земель заклад був змушений віддати. Тепер не знає, де їх узяти, бо готувати сучасного висококваліфікованого фахівця слід не на пальцях, а у лабораторіях та на полях.

Після довготривалих перепетій депутати вирішили дати пільгу на півроку, а тим часом керівництво ПДАТУ має звертатися до Уряду, аби той повернувся до навчальних закладів обличчям і подумав, як уникнути колізій із землею. Міський бюджет повинен наповнюватися задля подальшого життя бюджетної сфери, щоб не пообтинати їм крила, бо й так виникла величезна діра у освітян та медиків. А як її затулити, якщо всім надати пільгу?
Як завжди депутати розглянули земельні питання, яких було чимало.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.