Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2013

ЩОБ НЕ ПОТОНУТИ, ТРЕБА ВКЛАДАТИ ГРОШІ

Питання підвищення тарифів на вивезення твердих побутових відходів, яке здійснює КП «Спецкомунтранс», дуже жваво обговорювалося в нашому місті. Справа дійшла й до звернення Асоціації ОСББ до Антимонопольного комітету України з приводу завищення цін. Було проведено розслідування і зроблено висновки.
Ось що відповів голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України: «Здійснивши аналіз розрахунків, що подавалися КП «Спецкомунтранс» до виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради щодо корегування тарифу на вивезення та утилізацію твердих відходів, який було встановлено рішенням виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради від 29 листопада 2012 року, відділенням Антимонопольного комітету встановлено: зазначені розрахунки здійснені у відповідності до постанови Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України. Також розрахунок тарифу на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів є економічно обгрунтованим Державною інспекцією з контролю за цінами в Хмельницькій області.
Відповідно до цього, Антимонопольний комітет України зазначає, що ознаки порушення у діях виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради про захист економічної конкуренції відсутні».

Незважаючи на те, що ціни абсолютно обґрунтовані, сьогодні 16 будинків ОСББ не уклали договори на вивезення ТПВ. А це означає, що незабаром контейнерні майданчики потонуть у смітті.
З березня в місті планується розпочати роздільний збір сміття. Для цього КП «Спецкомунтранс» закупило спеціальне устаткування для пресування пластикових пляшок. Але побудова сміттєпереробного заводу нині для влади залишається чи не найактуальнішою проблемою. За словами міського голови, за останні роки було безліч різних пропозицій, та інвестори бажали щоб влада співфінансувала лінії з переробки сміття. А це для міста б означало, що хтось прийде позбирає «вершки» (ліквідну сировину), а решта впаде проблемами для міста.
Під час неформальної зустрічі міського голови Михайла Сімашкевича з Юрієм Хівричем, членом Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг, обговорювалося питання утилізації та переробки сміття. Посадовець пообіцяв зрушити його з місця.

Теги: антимонопольний комітет, КП "Спецкомунтранс"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.