Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

ЩОБ ЛЮДЕЙ НЕ НАСМІШИТИ

виконком30 листопада пройшло чергове засідання виконкому міськради. Цього разу його члени розглянули 85 основних питань. Як завжди, надали згоду на одноразову допомогу на поховання, на придбання новорічних подарунків, виплату компенсацій дітям-сиротам. Також погодили проекти рішень програм: «Санітарна очистка міста», «Утримання кладовищ», «Про збільшення статутних капіталів КП».

Цікавим було питання про погодження проекту рішення сесії міськради «Про упов­новаження виконавчих органів міськради на здійснення повноважень засновника щодо управління підпорядкованими закладами освіти». Питання досить завуальоване, але депутат Михайло Посітко, напевне, добре вивчає всі матеріали, які подаються на розгляд, і тому поцікавився про природу походження такого рішення і чи не поспішає місто з його прийняттям. На що отримав відповідь, що це не суперечить новому закону і вже є такий прецедент у Хмельницькому і Черкасах.

Планується передати повноваження управлінню – призначати і звільняти директорів, виносити їм догани, тощо. Але це можуть робити і самі депутати, в нашому місті не так часто міняються директори.

Михайло Володимирович зазначив, що з цим рішенням не потрібно поспішати, а дочекатися тих 12 документів, які міністерство планує от-от розіслати і розжувати, як далі діяти. Щоб знову не наступити Кам’янцю на граблі і не повторити помилок, як це робить управління охорони здоров’я. Воно першим розпочало впровадження медичної реформи, а тепер не може продовжувати крокувати, у той час, коли інші міста вже завершують впровадження багатьох пунктів реформи. Остаточне рішення прийматимуть депутати на сесії міської ради.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.