Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

ЩО НЕБУДЬ, АБИ РОБИТИ

Саме так можна охарактеризувати ідею окремих членів топонімічної комісії. Жодного відношення великий полководець Суворов не має до комуністичного режиму, тому аж ніяк вулиця Суворова не підпадає під закон про декомунізацію. Тоді навіщо вулицю одного ідола перейменовувати на іншого? Були пропозиції переназвати її на честь В’ячеслава Чорновола чи Симона Петлюри. 

Навіщо створювати стотисячному місту проблеми і путанину, яка ще не один рік відбуватиметься через чиюсь примху надати вагу своєму ідолу? Таким чином історію людей ніхто не змусить вчити. І це не означає, що хтось боїться чи ні, це просто незручності, яких люди не хочуть.

Чому один чи інший історик має свої вподобання втілювати у назви вулиць, на якій живуть сотні людей? Це неправильно. А якщо вулиця потрапила під закон про декомунізацію, то повинна мати нейтральну назву, щоб потім наші діти не зіштовхнулися зі схожою проблемою і не перейменовували її. Місце загиблих і померлих героїв на кладовищі і в пам’яті людській.

Поки що ідея не набрала достатньої кількості голосів членів топонімічної комісії і рекомендаційного характеру вона не носить.

Мешканці вулиць, які потрапили під декомунізацію, самі повинні вирішувати, яку назву має носити їхня вулиця, а не делегувати це на розсуд депутатів. А от вже, коли люди визначаться, тоді народні обранці їхнє воєвиявлення мають прийняти. 


Теги: вулиці, топонімічна комісія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.