Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2015

ЩЕ ТРОХИ - І «ВІНОК»

На Кам’янеччині наближається до завершення посівна кампанія-2015. Про це повідомив «КлюЧу» начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай.

Посів ранніх зернових та зернобобових культур проведено на площі 3627 га, кукурудзи на зерно посіяно на 13765 га. Крім того, завершено посів однорічних трав на площі 2355 га, кормових Посівна кампаніякоренеплодів - 526 га. Площа посіву соняшнику склала 4468 га або 103,6% до прогнозу. Сьогодні аграрії району планують завершити посів сої. Посів ярих культур здійснюється кондиційним насінням вітчизняної та зарубіжної селекцій. З метою сортооновлення агроформування району придбали 17 тонн насіння еліти ярих зернових та 45 тонн насіння першої генерації.
Одночасно з посівною кампанією здійснюються агротехнічні заходи по догляду за посівами озимих культур, площа посіву яких восени минулого року склала 13,7 тис. га та 6,4 тис. га озимого ріпаку.

Продовжується робота з накопиченню паливо-мастильними матеріалами. Наразі забезпеченість агроформувань дизельним паливом становить 96,1%, бензином - 94,8%. Для проведення комплексу весняно-польових робіт з дотриманням агротехнічних вимог та в оптимальні строки, на польових роботах задіяно необхідну кількість одиниць сільськогосподарської техніки, в тому числі 39 широкозахватних ґрунтообробних агрегати та 22 широкозахватних посівні агрегати.

Теги: посівна кампанія, агробізнес, Ігор Гай, агросектор

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.