Перейти на мобільну версію сайту


16.02.2018

ЩЕ ОДИН КРОК У РЕФОРМУ

реформа15 лютого пройшла зустріч лікарів міста з фахівцями компанії «Medics» – медичної соціальної платформи, яка офіційно співпрацює з Міністерством охорони здоров’я та забезпечує встановлення програмного забезпечення в медичних закладах для оптимізації процесу надання послуг.

На сьогодні з компанією в так званій системі eHealth співпрацює чимало міст західного регіону – Івано-Франківськ, Хмельницький, Нетішин, Коломия, міста Львівської області. Реформуванням медичної галузі ставить питання про оптимізацію надання медичних послуг. Зокрема, йдеться про підключення до однієї системи не лише лікарень, амбулаторій, а й аптечних закладів, приватних лабораторій. У ній буде сформовано кабінет кожного лікаря та персональний кабінет пацієнта, єдина база відвідувачів, електронні картки та рецепти. Також можна записатися на прийом до лікаря тощо.

Насправді процес проходить у кілька етапів, і можливий лише в тих закладах, де є достатня комп’ютеризація. Однак підключення міста до такої системи свідчитиме про початок прогресивних змін. Представники компанії кажуть, що нині в системі зареєстровано 150 медичних закладів України, 10 міст, 1100 лікарів та 150 тис. електронних медичних карток.

Теги: зустріч лікарів, компанія «Medics»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.