Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2019

ШАНУВАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

поліція4 липня поліцейські відзначили четверту річницю від дня заснування Національної поліції України. Поліцейські, вирішили не просто зробити собі свято, а і порадувати маленьких мешканців міста у цей день. Заходи пройшли в міському парку. Усіх привітав начальник поліції Юрій Білянський.

Тут пройшла виставка службових поліцейських автомобілів, у яких могли посидіти всі діти, також вони мали змогу погладити та сфотографуватися зі службовими собаками. Досить насиченою була конкурсна програма. У парку вирувала святкова атмосфера, маленькі відвідувачі каталися на дитячому іграшковому транспорті, стрибали на батутах, фотографувалися та розважалися. Проводилося безліч конкурсів, естафети та перегони, у яких визначали переможців.

Поліцейські подбали, щоб задоволеними залишилися всі маленькі гості свята. Кожній дитині подарували розвиваючі та настільні ігри, а також морозиво.

А вже пізніше в сесійні залі відзначали самих поліцейських. Почесні грамоти виконавчого комітету міськради поліцейським вручив міський голова Михайло Сімашкевич. Нагороди і подяки правоохоронці отримали також від народного депутата Володимира Мельниченка, які передав його помічник Сергій Тимчук, начальника міського відділу поліції Юрія Білянського, військового комісара об’єднаного міського військового комісаріату Володимира Возного.


Теги: вшанували поліцейських

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.