Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2013

СЕСІЙНА ЗАЛА = ДЛЯ ВИРІШЕННЯ МІСЬКИХ ПРОБЛЕМ, А НЕ ПОЛІТИЧНИХ АМБІЦІЙ

8 жовтня пройшла 46 сесія міськради. На порядок денний було винесено 18 основних питань та 99 = земельних.
Ще до початку сесії перед міськрадою зібралися батьки ЗОШ №2, які піддалися на чергову провокацію про нібито закриття школи. Хоч цього питання в порядку денному не було, та протестувальників допустили до зали.
Перед початком сесійних питань заяви з приводу інцеденту навколо візиту депутатки від ВО «Свобода» Ірини Фаріон у наше місто зачитали депутат Юрій Яриновський та голова Громадської ради Олег Гільовський.
Власне сесія розпочалась спокійно: депутати заслухали питання щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр. З цього приводу заступник міського голови Сергій Бабій зазначив, що підготовка міста до зими розпочалася ще в травні. Сьогодні більшість організаційно-технічних заходів виконано.
Під час сесії були озвучені суми коштів, які цьогоріч пішли на ремонт міських автошляхів. Так, з бюджетів усіх рівнів було залучено 8 млн. 100 тис. грн. Було проведено капітальний ремонт 10 тис. кв.м доріг, планується ще відремонтувати 7 тис. кв.м. (вул Папаніна та Данила Галицького).0c1PRq76Y4g.jpg
Цього року комунальні служби провели поточний ремонт 150 дахів, на 5-ти будинках = капітальний ремонтів покрівель, незабаром завершаться роботи у шостому будинку. Що ж до забезпечення міста посипковим матеріалом взимку, то за це вже можна не хвилюватися: 7 жовтня надійшло 103 т солі. Минулого року на цей час ще не було жодного кілограма посипкового матеріалу.
Заслухали депутати інформацію про підсумки роботи комунальних підприємств міста за I півріччя 2013 року. Зокрема, директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук повідомив про створення дочірнього підприємства «Тепловода». За словами Валерія Григоровича, такі дії продиктовані вимогою «зверху», мовляв є вказівка розмежувати внутрішньобудинкові й зовнішні системи.
Депутат міськради Василь Сенюк, який займався проблемою смороду спиртзаводу, висловив занепокоєння з приводу інформації щодо скорочення працівників заводу. Як відомо, керівництво спиртзаводу довгий час годувало кам’янчан обіцянками з приводу належної утилізації барди та будівництва заводу з переробки її на біогаз, проте обіцянки залишилися цяцянками. Натомість Валерій Гордійчук повідомив, що німецька фірма може взятися за переробку барди, а також курячого посліду з птахофабрики.
Наостанок народні обранці заслухали звернення батьківського комітету ЗОШ №2, який обурювався з приводу чуток про закриття школи та того, що їхніх дітей обізвали варягами. Щодо останнього, то вичерпну відповідь дав депутат Віктор Притуляк, котрий пояснив присутнім, що в такому сенсі це слово не вживалося як образливе. Також він запропонував порахувати, на скільки власне школа може себе профінансувати, чи на її утримання потрібно забирати кошти з інших шкіл. Шквал аплодисментів за таку позицію зірвав принциповий депутат Притуляк!
Але батьки не заспокоїлися, вони хотіли почути, що ЗОш №2 не закриють. На що міський голова дав їм конкретну відповідь: «Ніхто другу школу цього навчального року не збирається закривати».
= А другого року? = вимагали батьки.
= А другого року буде друга розмова, = отримали у відповідь.
Як нині можна утримувати повітряні замки, коли всі потерпають від дір в бюджеті, важко сказати.
Своє бачення цієї проблеми висловив і секретар міської ради, для якого це перша сесія в такій ролі Анатолій Качуровський. Він спеціально ввечері міряв кроками відстань від ЗОШ №2 до №8 = вона склала 911 кроків, та до №9 = близько 1300 кроків. Невже за кілька сотень кроків для дітей будуть позбавлені вчителі зарплати, а інші учні = тепла в школах? Це не є жертва, це просто тимчасова міра.
Міський голова закликав батьків не піддаватися на провокації, а у разі виникнення запитань вести конструктивний діалог з владою, не даючи можливості комусь будувати свою політичну кар’єру і грати на людській довірі.
= Депутати повинні дбати про своїх виборців, і не потрібно в сесійні залі піаритися й займатися політикою, = підсумував Михайло Сімашкевич.

Теги: сесія, ЗОШ №2

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.