Перейти на мобільну версію сайту


23.01.2015

СЕСІЯ ПРОЙШЛА БЕЗ ПОЛІТИКИ

20 січня пройшла чергова 76-а сесія міської ради.
Перед розглядом питань порядку денного, яких було два десятки, та близько двох сотень земельних міський голова Михайло Сімашкевич за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань у зоні проведення АТО,сесія.jpg вручив відзнаки міського голови «За заслуги перед міською громадою» військовослужбовцям частини А-3290 Руслану Зелінському, Тарасу Захаревичу, Юрію Сиркизюку, Віктору Степенку, Івану Веретку, Руслану Штолиму, Володимиру Фурманову, Анатолію Рудковському, Віктору Кінцу, Віталію Ковблюку. 

Депутати проголосували за виконання плану міської ради за II півріччі 2014 року та затвердили план роботи міськради на I півріччя 2015 року.

Затвердили народні обранці звіти служби у справах дітей та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо виконання в 2014 році міської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2018 роки.

Минулого року з міського бюджету було виділено 100 тисяч грн на здійснення капітального ремонту житла, яке належить особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже одноголосно було прийнято рішення підготувати повторне звернення до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України про вирішення на державному рівні питання фінансування забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Цього разу, як ніколи сесійне засідання пройшло чітко й без політики.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.