Перейти на мобільну версію сайту


18.04.2014

СЕМЕН ДАРЧУК ВРАЗИВ ГУБЕРНАТОРА

16 квітня з робочим визитом на Кам’янеччині побував гебернатор області Леонід Прус. Це вже другий візит очільника Хмельниччини, який він розпочав із ПАТ «Подільський цемент». Перед цим у нього була зустріч з помічником нардепа Сергієм Тимчуком та директором ПП «Механік» Ярославом Крочаком. Сергій Артемович передав Леоніду Івановичу листа від Володимира Мельниченка, у якому йдеться про допомогу у вирішенні питання щодо руйнування дороги великотонажними машинами, які вивозять з курячий послід з гуменецької птахофабрики. Тільки за добу проїджає близько 60 автомобілів. Як губер.JPGрезультат, руйнуються будинки гуменчан та власне й дорога.
Неодноразова нардеп зі своїм помічником стримували людей, аби ті не перекривали дорогу. Тим паче, що таке потужнє підприємство повинно мати об’їзну, яку йому не важко збудувати. Також Сергій Артемович порушив питання щодо утилізації курячого посліду, адже поголів’я курей збільшується в арифметичній прогресії, і якщо хоч один день не буде вивезено послід з фабрики, трапиться екологічна катастрофа. А на «Авісі» керівництво так швидко міняється, що не встигли домовитися про вирішення проблеми, як знову потрібно сідати за стіл перемовин. Губернатор запевнив, що особисто займеться цією проблемою.
Ярослав Крочак виступив із пропозицією створення в нашому місті об’єднання металообробних підприємств, на базі яких можна організувати ремонт військової зброї та її виробництво для потреб української армії, адже досвід і можливості кам’янецькі фахівці мають. Також на місцевих підприємствах можна випускати  для армії лопати, різне знаряддя...
На ПАТ «Подільський цемент» окрім його директора Семена Дарчука голову ОДА зустрічали голова райради Микола Жоган та заступник голови РДА Ігор Гай. Усіх гостей вразила чистота та порядок, а також найсучасніше оснащення та відношення працівників до роботи.
Перше, що було зроблено - проведено інструктаж з техніки безпеки в спеціальному класі, далі всіх переодягли у фірмовий одяг, після чого Семен Дарчук провів екскурсію підприємством. Семен Іванович розповів про енергозберігаючі технології на виробництві, про деякі моменти виготовлення цементу. Гості піднялися на останній поверх новозбудованого заводу, після чого мали зустріч з колективом «Подільського цементу». Працівники підприємства схвально відгукувалися про своє керівництво, про те, як воно дбає про соціальну і культурну сфери. Семен Іванович розповів, що з червня тут запрацює програма «оновлення крові». Якщо людина, яка досягла 55-річного віку, добровільно напише заяву на звільнення, аби передати місце молодому фахівцеві, то отримає вихідну допомогу в розмірі річної зарплати помноженої на 4% та на кількість пропрацьованих років. Стимул, вам скажу, серйозний.
ПАТ «Подільський цемент» для оглядин було вибране не випадково: губернатор вирішив особисто ознайомитися з роботою одного із найбільших платників податків Хмельниччини. Нині на підприємстві працює понад 700 осіб. У планах керівництва збільшення робочих місць, але сьогодні все залежатиме від ринку збуту, який, у свою чергу, залежить від цін. А ціни нині стрімко поповзли догори. Аби втриматися на ринку і здешевити цемент, в грудні 2006 р. підприємство ввело в експлуатацію вугільний млин, який дозволяє використовувати як паливо вугілля замість дорогого газу. У 2007 р. підприємство перейшло з «мокрого» способу виробництва цементу на «сухий», потужність якого - 3 млн тонн цементу на рік. Обладнання, встановлене на новому виробництві, повністю відповідає європейським стандартам, ступінь очищення викидів становить 99,9%. За словами Семна Дарчука, спад на виробництві сьогодні не спостерігається, підприємство працює на повну потужність, при цьому абсолютно зберігаючи ринок збуту.
Також Семен Іванович розповів про можливості спалювання в печі сміття Чернівецької, Вінницької, Тернопільської та Хмельницької областей, але для цього постачання має бути постійним і у великих об’ємах.
Цього ж дня губернатор зустрічався з міським головою, щоправда, за зачиненими дверима.

Теги: ПАТ "Подільський цемент", Леонід Прус

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.