Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

РИНОК ЗУСТРІВСЯ ІЗ ВЛАДОЮ

6 жовтня міський голова мав зустріч із підприємцями ринку, які постраждали під час пожежі.
Хоча й ринок не належить до комунальної власності міста, а знаходиться в підпорядкуванні райспоживспілки, осторонь ситуації, яка склалася, Михайло Сімашкевич не залишається.

- Підприємці, кіоски яких пошкодив вогонь, – це наші кам’янчани, і відмежовуватися від них ми не маємо права. З міського бюджету кошти на відшкодування виділити не можемо, але з благодійного фонду "Ми - кам’янчани” вони будуть перераховані. Думатимемо й над тим, як вирішити питання з облаштуванням нових кіосків та місцем їх ринокрозташування. Швидше за все, на території, де вони були раніше, до відновлення павільйону, дозволів на їх встановлення ніхто не надасть, - зазначив Михайло Євстафійович.

У свою чергу, підприємці звернулися до голови з проханням виділити їм ділянки землі та передати їх у власність на тому місці, де вони раніше були розташовані. Але задовільнити прохання міська влада не може, через те, що ринок не є її власністю. Проте під час перемовин мер дав розпорядження підготувати листи у відповідні інстанції та з’ясувати як, згідно із законодавством, можна це питання вирішити.

Також нині гостро стоїть питання із постраждалою від пожежі лабораторією, де проводилися аналізи м'ясо-молочної продукції.

Під час зустрічі також обговорили і шляхи відновлення пошкодженого приміщення.
- Поки що ми не можемо приступити до робіт з демонтажу та прибирання в молочному павільйоні, оскільки немає дозволу міліції. Як тільки буде офіційний документ про завершення слідства, розпочнуться необхідні заходи, - повідомив директор ринку Сергій Чернявський.

Зважаючи на небезпеку, яка може виникнути під час демонтажу пошкоджених конструкцій, міський голова дав доручення виконувати роботи під контролем представників управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Теги: Центральний ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.