Перейти на мобільну версію сайту


04.04.2014

РИБАЛИТИ БУДЕ ЗАСЬ!

З 1 квітня на Хмельниччині заборонено виловлювати рибу, бо в лускатої розпочався нерест. Осіб, які порушуватимуть правила рибальства у нерестовий період, притягуватимуть до адміністративної та навіть кримінальної відповідальності. На додачу до штрафів порушникам доведеться компенсувати збитки, нанесені водному господарству і заплатити чималеньку суму за кожну рибину. Зокрема, не залежно від розміру вартість одного незаконно спійманого карася чи окуня обійдеться порушнику в 17 грн, товстолоба - 255 грн, щуки - 340 грн, сома - 425 грн і судака - аж у 510 грн.
Як зазначає провідний інженер з охорони природних екосистем НПП «Подільські Товтри» Михайло Борісов, відповідно до наказу держрибагенства управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області, у весняно-літній нерестовий період заборонено любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області, з 1 квітня до 10 червня в усіх водосховищах, озерах, ставках, та з 1 квітня до 20 травня - в усіх інших річках та їх кореневих водах, а в придаткових системах водойм - з 1 квітня до 30 червня.
Разом з цим, спортивно-любительське рибальство в нерестовий період з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом дозволено в Дністровському водосховищі в районі с.Сокіл (1 км вверх по Дністровському водосховищу), на р.Смотрич (в адміністративних межах с.Устя), від дачного масиву Лука Врублівецька (вниз і вверх по 1 км), біля туристичного комплексу «Ксенія» (вниз і вверх по 1 км), від Гораївського водозабору до с.Гораївка та в Дністровському водосховищі поблизу Старої Ушиці (від спортивної бази до високовольтної лінії).

Теги: нерест-2014

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.