Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2012

РЯТУЙТЕ КАРВАСАРИ…

Людей з вулиць Річна та Карвасари біда привела до міського голови. Її причиною вони називають підняття рівня води на гідроелектростанції. Перемовини з власником ГЕС щодо пониження рівня води позитивного результату не дали. У багатьох людей підтоплено підвали та городи, а воду з криниць, де вміст нітратів збільшився у 4 рази, використовувати не можна. Хоча санепідемстанція запевняє, що це сталося не через річкову воду, адже після проведення аналізів встановлено, що в річковій воді нітратів менше ніж у колодязній.
IMG_1481.JPGЗ цього приводу було створено комісію, до якої увійшли фахівці всіх міських служб. Спеціалісти з благоустрою визначили, що люди самі засмічують територію, на якій живуть. Вони не уклали угоди з вивезення сміття, тому скидають його в яр. Сміття гниє і потрапляє у воду. Крім того, район не каналізований, у людей немає септиків, а лише вигрібні ями. Це багно також потрапляє у землю.
Земельний відділ послався на закон про землю, у якому йдеться про 50-метрову прибережну зону, яку мешканці використовують під городи. Архітектура знайшла єдиний вихід: замість небезпечних колодязів провести людям колонки, щоб забезпечити їх питною водою. Міський голова на своє риторичне питання сам і відповів, зазначивши, що якщо ця територія буде визнана непридатною для проживання, люди не захочуть переселитися у гуртожитки. Звичайно, люди не зірвуться з насиджених місць.
Потерпілі обурювалися і з того, що у них була досить пристойна дорога, але коли їм тягнули газ, дорогу понівечили, і тепер сюди не може доїхати швидка допомога, сміттєвоз, таксі…
Юрій Крилов, начальник міськуправління МНС ознайомив із висновками екологів та рекомендаціями щодо проведення розчистки русла річки від самосіву, закріплення берегів вербою. Мешканці домоволодінь повинні провести санітарну очистку прилеглої території, тощо.
Власник гідростанції доводив, що патова ситуація у людей не через підвищення рівня води на греблі. Спускати воду він відмовився.
Було прийнято рішення забезпечити людей бутильованою водою та просити власника ГЕС почистити русло річки, аби понизити рівень води. Міський голова особисто поставив це питання на контроль.

Теги: Карвасари, підтоплення, Смотрич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.