Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2014

РУЇНИ «СМОТРИЧА» ПРИКРИЛИ

Приємно, що Старе місто щодня стає кращим, хоча роботи тут ще непочатий край.
Нарешті чиновники придумали, як закрити напівзруйновану будівлю колишнього райунівермагу «Смотрич», який знаходиться при самому в’їзді у Старе місто. Маскувальна сітка, що була вивішена сувенірне (1).JPGна його фасаді, допомогла не надовго. Вітер та бешкетники її попсували. Тож, аби туристи відразу не лякалися, побачивши руїну, та аби в них не склалося негативне враження від вигляду нашого міста, було прийнято рішення тимчасово передати захаращену місцину перед універмагом підприємцям, які би впорядкували цю територію і, звісно ж, мали б зиск. Упродовж кількох місяців вони зводили комплекс тимчасових споруд, який складається із більше десятка кіосків.
Минулого тижня на розі вул.Зарванської і Троїцької площі декілька кіосків розпочали роботу. У першу чергу, тут торгуватимуть сувенірами та промисловою групою товарів. Та не варто плутати це місце із сувенірним містечком, останнє швидше за все переїде найближчим часом за Ратушу й оселиться напроти ЗОШ №1.

Теги: райунівермаг "Смотрич"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.