Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

РУКУ ДОПОМОГИ ПРИЙНЯВ ГОЛОВА

Вкотре руку допомоги Кам’янцю-Подільському подало польське місто Глогув. 23 лютого мер міста Глогува Рафаель Рокашевіч повідомив гарну новину: з міського бюджету Глогува виділено 30 тисяч злотих для Кам’янця.

Після того, як поширилися чутки про грип в Україні, польські друзі звернулися до міського голови Михайла Сімашкевича з пропозицією надати необхідне медичне обладнання та засоби.

Як повідомили медики, для потреб лікарні потрібні медичні маски і різні гігієнічні засоби, а також для діагностики медики попросили пульсоксиметри і пульсометри. Отже, за виділені кошти буде закуплене необхідні медичне обладнання.
Громадська організація Глугова також закупить глюкометри для вимірювання вмісту цукру в крові. Цього разу, напевне, вже пощастить амбулаторіям сімейної медицини, зокрема тим, які знаходяться далеко від центру міста, куди людям із віддалених районів, особливо хворим старшого віку, дуже важко діставатися.

Нагадаємо, що громада Глогува допомагає учасникам АТО, переселенцям, організовує відпочинок дітей із Кам’янця у своїх центрах оздоровлення.

Теги: Глогув, допомога АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.