Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2018

РУХАТИСЬ СЛІД УПЕРЕД

довкілля25 червня на базі Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради відбулася розширена інформаційна зустріч на тему «Екологічна спільнота – підслення спроможності громад у повноваженні захисту довкілля», яка була організована Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад України. 

Модертатором заходу виступила Зоя Кацап, яка тривалий час працювала начальником міськрайонного Пенсійного фонду, а нині є координатором та виконавчим директором по Хмельницькій області Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України.

На заході були присутні не лише керівники створених ОТГ Хмельниччини, але й голови тих громад, які планують найближчим часом об’єднатися. Зустріч була надзвичайно цікавою та насиченою інформаційно. Представник Мінрегіону Лідія Євтушенко акцентувала увага на ефективності та результативності об’єднання. Вона наголошувала, що час ламати стереотипи і впевнено рухатися вперед, не боятися робити реформи, адже якщо нічого не змінювати необхідного результату не буде. 

Експерти Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства провели тренінг з проектного менеджменту, а експерти Центру еколого-експертної аналітики Міністерства екології та природних ресурсів України зосере­дилися на практичних коментарях реалізації Законів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку», опрацювали практичні навики реалізації нових повноважень органів місцевого самоврядування.

Представник центру еколого-експертної аналітики Міністерства екології та природніх ресурсів України Юлія Яненко розповідала про дотримання екологічних норм при розробці і формуванні проектів. В будь-якому випадку по завершенні розробки проекту має бути висновок еколога про те, що об’єкт інфраструктури жодним чином не вплине на екологію. Це є масштаби європейських стандартів. 


Теги: Слобідсько-Кульчиєвецька с-р, екологічна інформаційна зустріч

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.