Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

РОЗВИВАЙ УКРАЇНСЬКУ! ЩЕБЕЧИ СОЛОВ’ЇНОЮ

моваНестандартно відмітили День української писемності і мови у Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, який щороку ми відзначаємо 9 листопада.

Акцію «РОЗВИВАЙ УКРАЇНСЬКУ! ЩЕБЕЧИ СОЛОВ’ЇНОЮ!» для учнів і працівників ліцею провели комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада» від інституту Республіка Галина Бойко та бібліотекар Маріна Ползюкова. Така ж акція пройшла одночасно в 30 містах України. 

«Родзинкою» цього заходу був надзвичайно пізнавальний кросворд від Інституту Республіка. Він складався з 21 слова. Були прості завдання, а за деякими визначеннями доводилося звертатися до Тлумачного словника. Спільне розгадування кросворду змусило пригадати цікаві факти про українську мову, обговорити її важливість та визначити, як ми самі можемо сприяти її розвитку. Надзвичайно активними були ліцеїсти. Умова була одна: хто першим розгадає кросворд повністю, отримає в якості призу шоколадку. Перемогли учні 11-Д класу. Решту учасникам дозволялося написати лише одне слово, бо охочих було надзвичайно багато. Особливо такі відомі слова, як вподобайка, стяг, тореадори та інші. По декілька учасників одночасно називали їх, записували у свої маленькі кросворди, а право записати на великий кросворд отримував тільки той, хто першим його назвав.

Насамкінець всі учасники записували на листі з кросвордом своє улюблене українське слово. Скільки ж прекрасних слів у нашій рідній мові: незалежність, єдність, мама, батьківщина, родина, злагода, колискова та інші!


Теги: День української писемності і мови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.