Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2019

РОЗРОБЛЯЮТЬ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ

стратегія27 травня пройшло третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Кам’я­нець-Подільський.

Участь у ньому взяли міський голова Михайло Сімашкевич, експерти зі стратегічного планування Ігор Лепьошкін та Володимир Проскурнін, представники структурних підрозділів міської ради, активна молодь, небайдужі кам’янчани.

Як поінформував міський голова, з першого засідання минуло три місяці. За цей час було проведено опитування, дослідження, здійснено аналіз отриманих даних. На основі їх напрацьовано кілька напрямів, на яких буде робитися акцент при формуванні Стратегії, тому що це один із найважливіших документів міста. Серед цих напрямів – розвиток бізнесу та інвестицій, гостинного і комфортного міста та активної освіченої громади.

– Стратегія міста – це не план соціально-економічного розвитку, – наголосив Ігор Лепьошкін. – У 2000-их було зроблено акцент на розвитку туристичної сфери. Це спрацювало. Але зараз потрібно знайти нові «точки», які б дали новий результат. Наприклад, розвивати малий і середній бізнес, залучати в місто заможнішого туриста, який би залишався тут на довший термін.

Робоча група впродовж дня розглядатиме черговий етап процесу стратегічного планування, доопрацювання SWOT-аналізу, стратегічні та оперативні цілі, найближчі завдання та наступні етапи планування відповідно до визначених напрямів.


Теги: засдіння робочої групи зі стратегії розвитку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.