Перейти на мобільну версію сайту


29.11.2019

РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРС

конкурсЗміни в новій українській школі не пройшли повз шкільні бібліотеки. Так, в рамках Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» 26 листопада розпочався огляд книгарень у школах. За сприянням міської влади в ЗОШ №7,6 створені сучасні медіатеки, які відповідають стандартам НУШ. Завдяки підтримці адміністрації освітніх закладів змінилися та поповнилися комп’ютерною технікою бібліотеки ЗОШ №10, НВК №13,14.

Бібліотекарі перетворили стандартні полиці на сучасні мобільні осередки, читальні зали – на зони усамітнення, спілкування, інформаційні куточки. Цікаво презентували свої бібліотеки учні та бібліотекарі ЗОШ №10 (Ольга Потапова), НВК№14 (Ірина Попіль, Галина Соловйова).

27 листопада члени журі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» відвідали медіатеки ЗОШ №12 та НВК №3.

Бібліотекар закладу освіти №12 Світлана Зарицька поділилася досвідом роботи мадіатеки у вигляді презентації та однією з цікавих форм роботи з читачами – ляльковим театром. Зінаїда Боднар, бібліотекар НВК №3, презентувала ролик – опитування дітей «Чому я люблю читати?», в якому були задіяні також діти, що навчаються за інклюзивною системою.


Теги: Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека – 2020»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.