Перейти на мобільну версію сайту


18.04.2014

«РОЗМАЙ» НА ВЕЛИКДЕНЬ

Представник фірми, яка надає послуги з харчування військовослужбовців, Павло Григоришин відвідував місця дислокації військових підрозділів у Чорнобилі, Нетішині та Ольшаниці, де безпосередньо розташувався наш понтонно-мостовий батальйон. Він переймався питаннями організації харчування вояків і побачив, як їм важко пережити розлуку з рідними. Саме тому було вирішено зробити сюрприз і за допомогою підприємців міста та району зібрати для кам’янецьких вояків найнеобхідніше - продукти харчування, засоби гігієни та солодощі.
А от до Великодня, окрім пасок та продуктів, він організував ще й духовні розваги. Концертною програмою порадував військових колектив художньої творчості «Розмай», відправленню якого посприяв голова райради Микола Жоган.

УКОМПЛЕКТУВАЛИ НА 300 ТИСЯЧ
Кам’янчани активно долучаються до фінансової допомоги військовим. Нещодавно частині Кам’янець-Подільського гарнізону було передано необхідні матеріально-технічні засоби, серед яких переносні радіостанції, світлодіодні ліхтарі, автомобільна гума, акумуляторні батареї, електрогенератори, тощо.
17 квітня заступник міського голови Сергій Бабій спільно з членом виконкому Олександром ВІЙСЬКО-1.JPGБорейко передали 20 нових комплектів костюмів понтонера для 11 понтонно-мостового батальйону, який перебуває на завданні за 500 кілометрів від нашого міста. Закупили їх за кошти працівників податкової інспекції, пенсійного фонду та підприємців міста. Один комплект понтонера коштує близько п’ятисот гривень.
Цього ж дня отримала поповнення і Національна гвардія міста, члени якої теж перебувають за межами Кам’янця й потребують спальних мішків спеціального призначення та каріматів. Кошти на такі необхідні речі зібрали працівники міської поліклініки №1.
За словами заступника міського голови Сергія Бабія, кам’янчани надали військовослужбовцям допомоги вже на суму близько 300 тис. грн.

Теги: військові, допомога армії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.