Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

РОЗДІЛИЛИ ГРОШІ

Після того, як кам’янецькі депутати дізналися про виділення коштів нашому місту, зокрема, щодо перерозподілу деяких видатків з Державного бюджету, передбачених Мінфіном на 2013 р., спрямованих на оплату праці, відразу було проведено 52-гу позачергову сесію міськради.
Так, на засіданні сесії було розглянуто проект рішення по змінах і доповненнях до міського бюджету на 2013 рік.

Незважаючи на досить важкий фінансовий рік, місто все ж таки отримало кошти в понад 9 мільйонів гривень. Із цієї суми 2736,7 тис. грн додаткова буде спрямовано на забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста, що відповідно забезпечує виплату заробітної плати до кінця цього року. 6208,1 тис. грн виділив Кам’янцю обласний бюджет на оплату спожитих енергоносіїв бюджетними установами. Окрім цього, 500 тис. грн склала субвенція з Держбюджету на фінансування Програми «Формування лікувально-оздоровчої інфраструктури бальнеологічного курорту «Кам’янець-Подільський», що стала переможницею Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.