Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

РОМАН, УЧЕНЬ ВОЙТЮКА, ПОКАЗАВ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

З 19 до 23 травня в Подільському центрі професійно-технічної освіти проходив III етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр».
У конкурсі взяли участь представники 22 областей України. Привітати конкурсантів прибули голова Хмельницької ОДА Леонід Прус та міський голова Михайло Сімашкевич, представники освіти і науки області та міста.
Губернатор побажав усім творчої самореалізації, успішного працевлаштування та бути справжніми патріотами єдиної і неподільної України.
- Ми раді, що наше місто об’єднало всі регіони нашої держави, - звернувся до гостей та ПТУ.jpgгосподарів Михайло Євстафійович. - Ви - майбутнє країни, нехай знання та практичні вміння стануть для вас запорукою успішної реалізації.
У результаті чотириденних змагань у майстерності перше місце посів учень Подільського центру професійно-технічної освіти Роман Богомолов, друге місце здобула Ірина Дрожжина із Західно-Донбаського професійного ліцею, третє - Анатолій Мегеден із Чернівецького професійного будівельного ліцею.
- Я щасливий, що мій вихованець Роман Богомолов, майбутній реставратор декоративних штукатурок, став переможцем Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ, - розповідає майстер виробничого навчання ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Віталій Войтюк. - Сподіваюсь на великі здобутки в кар’єрі Романа. Ми, наставники молоді, готові навчати надійну робітничу зміну. Наш навчальний заклад під керівництвом Михайла Рущака робить усе можливе, щоб дітям було в нас затишно, комфортно, щоб вони повністю віддавалися навчанню й мали можливість професійного зростання та його шліфування. Наш заклад дуже фундаментально готувався до прийому цього престижного конкурсу.
Переможці отримали від міського голови грошові премії та фотоальбом з історії Кам’янця.  
Реалізації задуманого, миру та добробуту побажав конкурсантам директор Центу Михайло Рущак.
На завершення у знак єдності країни: від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня, гості висадили біля навчального закладу алею троянд.

Теги: Подільському центрі професійно-технічної освіти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.