Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

РОЛЛЕ І ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПОЛЬЩІ

Ролле11 листопада міський Будинок культури приймав одразу дві урочистих події – 101 річницю незалежності Польщі та 30 річницю з дня створення культурно-освітнього товариства у Кам’янці-Подільському ім. Ю. А. Ролле.

До Кам’янця з цієї нагоди завітали гості з Польщі, а також Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі. Від міської влади вітав присутніх з подвійним святом секретар міської ради Дмитро Васильянов, котрий подякував колегам із сусідньої країни за постійну підтримку та допомогу у важкі для міста періоди.

Кілька слів додамо і про Ролле, який половину свого життя мешкав з 1861 по 1894 рр. у Кам'янці-Подільському. Визнання Ролле в історичній науці ХІХ ст. принесли його відомий тритомник польською мовою "Замки подільські на молдавському прикордонні" (1880) та книги в дев'яти серіях "Історичні оповідання" (1876-1893). Він вільно володів російською і українською мовами й при нагоді писав ними свої праці, а проживаючи на Поділлі, став діяльним членом Подільських губернського статистичного, єпархіального історико-статистичного комітетів, Товариства подільських лікарів та інших місцевих громадських і наукових осередків й сформувався як провідний діяч краєзнавчого руху.


Теги: візити, Генеральний консул Республіки Польща Дамян Цярціньскі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.