Перейти на мобільну версію сайту


06.06.2014

РОДИННОГО ТЕПЛА ПОБІЛЬШАЛО

Днями Кам’янець-Подільський район поповнився прийомними сім’ями. У с.Довжок під опіку дітей взяла сім’я Плиснюк, а в с.Зіньківці - родина Мельник.
Андрій та Олена Плиснюки вже мають двоє діточок і очікують на третю.
За словами пані Олени, коли вона побачила трьох малюків, сказала чоловікові, що вони мають діти.JPGзабрати їх до себе.
- Ми люди віруючі і Бог нам допоможе, - зауважила вона.
Відтепер 6-річний Руслан, 5-річний Ярослав та 2-річна Вероніка Максимчуки житимуть у великій родині Плиснюків на Довжку. Перевірити, в яких умовах проживають діти, 4 червня приїхали голова РДА Володимир Барановський та начальник служби у справах дітей РДА Віталій Заклевський.
Ще одна прийомна сім’я проживає в Зіньківцях. Маючи вже дорослих дітей Микола Мельник разом із дружиною Тетяною взяли на виховання братика і сестричку - 10-річну Людмилу та 4-річного Сергія Гуків.
За словами господаря оселі Миколи Анатолійовича, він не раз був волонтером, брав участь у різних програмах, які передбачають виховання дітей, що проживають у складник життєвих обставинах або позбавлені батьківського піклування. Щоправда, ніколи не сподівався, що сам стане таким татом. Побачивши Людмилку, одразу зрозумів, що ця дівчинка повинна жити в його родині. Коли хотів її забирати, виявилося, що в неї є маленький брат. Тож інакшого виходу, аніж виховувати довх дітей, навіть у думках не було.

Теги: прийомні сім’ї, с.Довжок, с.Зіньківці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.