Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2019

РОБОТИ ЩЕ ДОСИТЬ

листя29 жовтня комунальними підприємствами міста на міське сміттєзвалище вивезено 228 куб. м. опалого листя та сміття (57 тракторних причепів).

Так, комунальне підприємство «Кам’я­нецький парк» з вулиць міста вивезло 62 куб. м. опалого листя та гілля (15 причепів. Комунальне підприємство «УК «Добробут» упродовж дня ліквідовувало стихійні сміттєзвалища по вулиці Вутіша, Суворова та Хмельницькому шосе на перехресті з вулицею Руслана Коношенка. Двірниками та технікою підприємства зібрано, завантажено та вивезено на міський полігон ТПВ 120 куб. м. сміття (30 тракторних причепів), а також звалища утворені мешканцями приватних домоволодінь, що прилягають до багатоквартирної житлової забудови та ОСББ. Практика викидання сміття (рослинних решток, листя, гілля) з дворів на вулиці міста непоодинока, це суттєво ускладнює прибирання. Але є сподівання, що після прибирання сміття, звалища не утворяться знову. За скидання сміття на вулицю в європейських країнах передбаченні великі штрафи, у нас вони складають, згідно зі ст.152 КупАП, від 340 до 1700 грн.

Усього за вересень-жовтень вивезено 1800 куб. м. опалого листя (450 причепів), у т.ч.: КП «Кам’янецький парк» – 798 куб. м. (200 причепів) та КП «УК «Добробут» – 852 куб. м. (213 причепів).

Орієнтовний об’єм листя (без сміття), який необхідно зібрати – 4000 тис. куб. м. (1000 причепів).

Теги: прибирання листя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.