Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

зустрічУ міській раді сьогодні відбулася ознайомча зустріч для обговорення питання створення спільного ЦНАПу в рамках програми «U-LEAD з Європою».

Участь у ній взяли регіональні координатори програми, які сьогодні перебувають в нашому місті, міський голова Михайло Сімашкевич, керуюча справами виконавчого комітету Яна Мельничук, представники кам’янець-подільського і районного ЦНАПів, районної ради та РДА й інші керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради.

Наразі триває четвертий раунд програми, яка має за мету допомогти містам і ОТГ модернізувати та реконструювати свої центри надання адміністративних послуг. На цьому етапі експерти вивчають можливості ЦНАПів.

– Поки що Кам’янець-Подільський перебуває в статусі переможця відбору. До середини осені триватиме активна і плідна робота з міською радою. Відпрацьовуватимемо всі технічні моменти, напрацьовуватимемо висновки та рекомендації. Результатом має стати підготовка документу – технічного завдання, – повідомив регіональний координатор програми Петро Макаренко. – А також здобуття містом статусу учасника програми.

Отже, попереду – велика робота.


Теги: ознайомча зустріч

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.