Перейти на мобільну версію сайту


12.06.2015

РОБОТА НЕ ВЩУХАЄ

У місті та районі й далі продовжують працювати над доволі актуальним питанням територіального об’єднання громад.

7 червня до жителів с.Панівці завітали керівники міста - міський голова Михайло Сімашкевич, його заступник Сергій с.ПанівціБабій та начальник управління охорони здоров’я Юій Пливанюк. Вони пояснювали громадянам перспективи приєднання їхнього села до міста. Натомість селян цікавили питання подальшої долі їхніх паїв, школи, дитсадка, ФАПу тощо.

- «Згідно із Законом «Про добровільне об’єднання територіальних громад», громади не мають права жити гірше, аніж це було до об’єднання, - зауважив Михайло Євстафійович. -Вам необхідно добре обдумати це питання, вислухати всі сторони та прийняти мудре й виважене рішення, адже від того, з ким ви об’єднаєтеся, залежатиме майбутнє ваших дітей.

У рамках обговорень учасники зустрічі напрацювали три можливих варіанти розвитку Панівців: залишити все без змін, приєднатися до Устянської сільської ради, приєднатися до міста.

А 10 червня в районі відбулося засідання робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Голова РДА Василь Сукач, вислухавши думки членів групи та сільських голів, дав доручення розробити і роздрукувати інформаційні бюлетні, за якими кожен мешканець села може визначитись, до якої громади він хоче приєднатися.

Теги: с.Панівці, територіальне об’єднання громад

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.