Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

РІПАК КРОПИЛИ І ГОРОДИ ПОПАЛИЛИ

Близько 5 гектарів людських городів вбила хімія.
У с.Вихватнівці ТОВ «Агросолюшинс» не дотрималось норм обробітку сільськогосподарських культур хімічними препаратами, внаслідок чого постраждали городи селян.
На місце події прибули районні чиновники, правоохоронці та власне керівник сільгосппідприємства Віталій Завадський.
Обуренню людей не було меж. За словами вихватнівчан, це вже не перший випадок, коли ТОВ «Агросолюшинс» проводить недобросовісний обробіток власних полів хімпрепаратами. Літак, який обробляв ріпак дисекантом «Реглон», розпилив хімію і на городи, де росли картопля і кукурудза, буряк і морква та інші овочі.
Те, що мало восени наповнити комори, нині спалене майже вщент.
Віталій Завадський пообіцяв людям, що відшкодує завдані збитки. Кошти виплачуватимуть залежно від того, яка культура була посаджена й наскільки сильно постраждала. Загалом, ціна варіюатиметься від 100 до 1000 грн за понівечену сотку.
Щоправда, окремі господарі в такі солодкі обіцянки не вірять, мовляв, були випадки, коли підприємство з ними не розрахувалось. Нині люди налаштовані рішуче, кажуть, що чекатимуть із компенсацією до понеділка  - якщо виплат не буде, розриватимуть з підприємцем угоди про оренду паїв та передаватимуть їх іншому фермерові.

Теги: ТОВ «Агросолюшинс», с.Вихватнівці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.