Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2013

РЕВІЗІЯ МІКРОРАЙОНУ ЖОВТНЕВИЙ

5 травня комунальна година пройшла північною частиною мікрорайону Жовтневий. Міський голова Михайло Сімашкевич зі своїми заступниками, директорами департаментів та начальниками управлінь розпочали інспекцію із зони відпочинку та пройшли дворами вул.Васильєва та Розвадовського.
- Це найбільший спальний район нашого міста. Досить молодий, у якому мешкає 14900 кам’янчан. Вони проживають у 90 будинках, з яких 60 - обслуговує комунальне підприємство, 30 – ОСББ, - відзначає Михайло Євстафійович.
Про те, що тут добре розвинута інфраструктура, підтверджує і начальник управління освіти та науки Світлана Старченко.
- На мікрорайоні працює 8 освітніх установ, - додає Світлана Володимирівна. – Тут діє 4 дитячих комунгод.JPGсадочки, 3 школи, дві позашкільні установи: філія ДЮСШ №2 та станції юних техніків. Позашкільною роботою охоплено понад 2,5 тисячі дітей.
Також на мікрорайоні є 2 амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 24 маршрути. 142 транспортних засоби забезпечують пасажирське перевезення мешканців мікрорайону. На жаль, як і скрізь дороги та міждворові проїзди потребують ремонту. Проблем на мікрорайоні з комунікаціями дещо менше, аніж в інших районах міста. А ті, що існують, зокрема з рециркуляцією гарячої води, директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук пообіцяв незабаром повністю усунути. Також тут планується проведення ремонту котлів. У перспективі за рахунок грошей Світового банку планується встановлення ІТП на будинках.
Під час комунальної години під огляд потрапили спортивні та дитячі ігрові майданчики. До цього була проведена їхня ревізія і полагоджені та пофарбовані гойдалки. Мер дав завдання прийняти їх усі до комунальної власності та відремонтувати баскетбольні й волейбольні поля.
Очільник міста повідомив, що в зоні відпочинку буде встановлено новий дитячий майданчик, кошти на облаштування якого «вибив» нардеп Володимир Мельниченко.
Уже п’ять років, як своєрідним бельмом стоїть серед мікрорайону недобудований ринок «Вікторія». Міський голова зробив останнє китайське попередження забудовнику та службам, які повинні контролювати цей процес. Головний архітектор міста повідомив, що вже є домовленість на продовження проведення робіт, але з деякими змінами. Будівля стане двоповерховою, а не триповерховою, як планувалось раніше. Мовляв, до скорочення етажності ринку призвела економічна криза. Власне саме будівництво планується завершити в 2014 році.
Оглянули представники влади і нещодавно збудований торговий ряд, де споруджено 72 кіоски. Ще є 10 вільних місць. Підприємці цього ряду звернулися до міського голови з проханням побудувати тут туалет. Усього було отримано 20 зауважень, які поставлені на облік і найближчим часом мають бути усунені.   
Заступник міського голови Сергій Бабій ще на початку рейду доповів про виконання 25 доручень з 28, які були дані під час минулої комунальної години, що проходила вулицею Князів Коріатовичів. Зокрема, відремонтовано трубопровід у сквері воїнів-афганців, дах на зупинці громадського транспорту, домовлено з підприємцями про вкладання тротуарної плитки поблизу магазину «Альф» а також вздовж оптового ринку; вздовж будівельного майданчика кафе «Одісей» замінено огорожу. Щодо невиконаних доручень, то вже існує домовленість про перенесення дротів поблизу атракціону «Тарзанка». Підприємець, який рекламує свій заклад харчування, впорядкує вхід до скверу «Гунські криниці».

Теги: комунальна година, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.