Перейти на мобільну версію сайту


19.12.2014

РЕКОМЕНДУВАТИ НЕ ЗНАЧИТЬ ЗАКРИТИ

Сьогодні тільки й мови, що про оптимізацію в галузі освіти. Якщо цього року не спостерігалося такого масового закриття шкіл, особливо у сільській місцевості, то гарантій, що в 2015 році чиновники не повернуться до цього непопулярного кроку, ніхто не дає.

Наприкінці листопада на сайті Міністерства освіти і науки було оприлюднено заледве не універ.jpgшокуючий лист за підписом міністра Сергія Квіта. У ньому йшлося про оптимізацію мережі вищих навчальних закладів.

На думку нового міністра освіти, діюча мережа навчальних закладів набагато перевищує потреби України, тож вишам, зокрема їхнім філіям, варто очікувати на значне скорочення.

«Під роздачу» потрапила і Кам’янець-Подільська філія приватного вищого навчального закладу «Європейський університет». Де навчатимуться студенти цього вишу наступного року, ми запитали в директора філії Миколи Гуменюка.

- Якщо уважно прочитати лист міністра освіти, то там чітко сказано, що міністерство рекомендує розглянути доцільність діяльності вишів, що потрапили до переліку, до травня 2015 року, - каже Микола Григорович. - І тут не варто говорити, що нас вже закрили, це не зовсім коректне висловлювання. Закрити філію може лише ректор Європейського університету і то з поважних причин. Це може статися в разі, якщо філія є збитковою, що аж ніяк не можна сказати про нашу, якщо не виконуються ліцензійні умови, або немає належної матеріально-технічної бази.

Кам’янець-Подільська філія «Європейського університету» має ліцензію, яку підтверджує кожних 5 років. У нас дуже потужна навчальна база. У 2001 році відбулося народження нашої філії, а вже через три роки в нас навчалося 400 студентів. Сьогодні багато з них працююєть у банківських та фінансових установах не лише нашого міста. На мою думку, працевлаштування студентів - це чи не головний показник якості надання освіти. І якщо десь іде конкуренція між державними та приватними вишами, то, переконаний, вона має бути чесною, а не у вигляді знищення одних для надання дороги іншим.

Теги: Кам’янець-Подільська філія «Європейського університету», Микола Гуменюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.