Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2013

РЕАБІЛІТОВУВАЛИСЬ ЯК МОГЛИ...

«З 28 квітня до 12 травня в Глогувському оздоровчому комплексі імені Яна Павла II (Польща) перебувало 13 дітей та семеро батьків з метою фізичної та психологічної реабілітації, у рамках проекту «Реабілітація неповносправних дітей у Глогуві» - про це йдеться в прес-релізі для ЗМІ.
Минулого року міський голова Михайло Сімашкевич домовився зі старостою Глогувського повіту Рафаелем Рокашевичем про реабілітацію дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.
- З цього приводу до Глогува було направлено делегацію з метою вивчення лікувальної та реабелітаційної бази. За результатами проаналізованих лікувальних ресурсів, у лютому було складено списки дітей, для яких умови в оздоровчому комплексі були визначені як сприятливі, – зазначила директор департаменту гуманітарної політики Олена Кузема.
Діти перебували в Польщі безкоштовно, тобто за рахунок сторони, яка приймала. Спочатку мова йшла про дітей шкільного віку, від 6 до 16 років. Цікаво, хто формував ці списки і яким чином у Глогуві опинилися 21-річні й 43-річні "діти"? Невже в місті не знайшлося 13 дітей з проблемами опорно-рухового апарату, в яких є закордонний паспорт і батьки яких могли оплатити проїзд?
Хто ж підставляє міського голову перед іноземцями?
Попри все впродовж двох тижнів кам’янчани реабілітовувалися, проходили курси фізіотерапії, масажу, іпотерапії, доготерапії. Польські координатори організовували для гостей прогулянки, музичні вечори, пікніки з ласощами, культурно-мистецькі вернісажі. Кам’янчани побували в театрі тіней і загадок «Репрезеуша», та аквапарку м.Полковіца. Окрему реабілітаційну програму було організована для батьків.
Упродовж двох тижнів допомогу неповносправним дітям надавали польські волонтери – студенти професійних училищ. Кам’янчани повернулися додому не з пустими руками. Для наших соціальних центрів поляки передали гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття та іграшок.
Міський голова Михайло Сімашкевич сподівається на подальшу співпрацю з польською стороною, але все має бути по-чесному і списки мають оприлюднюватися, щоб у них не потрапляли «найбідніші».

Теги: Глогув

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.