Перейти на мобільну версію сайту


17.07.2015

РАМАДАН НЕ ДОПОМІГ УБИВЦІ

14 липня в Дунаєвецькому районному суді закінчено допит свідків у справі жорстокого вбивства кам’янецького юнака Павла Теплюка.

Цього разу підсудному не вдалося зірвати судове засідання надуманою причиною, що в нього рамадан і він не вийде з камери, бо знесилений постом. Попри все в суд його доставили, хоча не спецмашиною, а в «Ниві» з відчиненими вікнами. Напевне, керівництво СІЗО робить усе можливе, аби злочинця дорогою відбили брати-мусульмани...

Крім того, підсудному вдалося сповістити своїх родичів, що суд не відбудеться, й вони не приїхали. Через це вбивця дитини казився й, незважаючи на мусульманський піст, вигукував нецензурну лайку, обзивав присутніх і суддів, плювався і скакав по клітці. На це в нього рамадану немає. Тому за непристойну поведінку та неповагу до суду підсудного видалили із судової зали, свідчення останнього свідка, заявленого підсудним, зачитали в зв’язку з відсутністю його за місцем проживання й неможливістю доправити до суду.

Свідок запевняла, що тієї ночі бачила біля дому підсудного хлопчиків, але не Павла Теплюка. Тих дітей вона добре знає, вони набагато молодші за вбитого і їхні імена вона не повідомить, бо вікон вони не били. Крім того, вона боїться, що інформація може десь просочитися і дітлахи постарждають.

Наступне судове засідання має відбутися 27 липня. Судді будуть ознайомлюватися з матеріалами кримінальної справи.

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.