Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

РАХУНКИ ЗАБЛОКОВАНІ, ЯК І ВИПУСК ПУШОК

Нині увесь український народ переймається проблемами знищеної армії. Люди перераховують гроші, аби вояки могли захистити нашу землю від окупантів. У місті діє єдине в країні підприємство, яке має право готовляти зброю - ДП «НТК «Завод точної механіки». Чи працює воно нині на повну силу?
- На 1 травня 2013 року завод було доведено до банкрутства, - каже директор заводу Валерій Солодковський. - Та за короткий час ми зуміли відновити роботу, незважаючи на те, що майже повністю було знищено деякі служби підприємства. Нині завод має запас пушок для реалізації і готовий постачати їх нашій армії та за кордон. Але наші рахунки заблоковані, працівники не можуть отримати навіть зарплату.
Також великою проблемою є часта зміна керівництва Укроборонпрому. Не встигли «вибити» замовлення для заводу, як мусимо знову їхати до столиці, аби переукладати угоди.
Тішуся, що вдалося повністю відновити колишній колектив. Якби ще нам рахунки розблокували, то можна було би й з колін піднятися.

Теги: ДП «НТК «Завод точної механіки»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.