Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2012

Радилися миротворці

Подільська організація миротворців, яку очолює Леонід Матвєєв, стала ініціатором скликання загальних зборів учасників бойових дій за межами нашої держави, учасників миротворчих місій та офіцерів запасу ЗСУ.
Зустріч, на яку завітав президент Міжнародної асоціації миротворців у Східній Європі, член президії Громадської ради Міністерства оборони України Юрій Донський, відбулася 28 січня в солдатському клубі факультету військової підготовки К-ПНУ ім.Огієнка. Миротворці обговорили нинішній стан справ, діяльність влади у сфері соціального захисту військовослужбовців, звільнених у запас, та ефективність роботи громадської організації миротворців, зокрема й кам’янецької. За бездіяльність критикував присутніх полковник запасу Володимир Панчеха. На його думку, офіцери запасу мали би більше уваги приділяти життю міста та брати участь у загальноміських заходах.
Цього року виповнюється 20 років, коли Україна долучилася до миротворчої місії. Збори учасників запланували заходи, щоб відзначити цю подію.

Теги: миротворці, громадський рух

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.