Перейти на мобільну версію сайту


19.12.2014

РАДГОСП «КОЛОДІЇВСЬКИЙ»: ІЗ КОМИ В РЕАНІМАЦІЮ?

У суботу, 13 грудня, на сході села Колодіївки голова РДА Володимир Барановський та його заступник Анатолій Кріль представили колодіївчанам нового голову радгоспу «Колодіївський» Анатолія Тарнавського.

Як відомо, радгоспи «Колодіївський» як і «Староушицький» наразі не мають шансів на розпаювання земель, адже включені до переліку об’єктів, які не підлягають приватизації. Більше 7 років тривали суди щодо визнання підприємства банкрутом. За цей час змінилося декілька арбітражних керуючих, які проводили процес ліквідації підприємства, проте визнати банкрутом радгосп так і не вдалося.

Комітет кредиторів ДП радгосп «Колодіївський» не мав наміру розглядати питання щодо можливості укладення мирової угоди у справі про банкрутство, адже боргові зобов’язання перед людьми та відповідними державними органами не були виконані. Інший варіант визнання підприємства банкрутом наштовхнувся на неможливість це зробити через мораторій на приватизацію.

І поки тривали суди, від колишнього радгоспу практично нічого не залишилося. Сьогодні підприємство не має ані власних земель, ані техніки. Майже все розкрадено та порізано на металобрухт. Питання, куди поділися корівники, зернотік, дві водонапірні башти, що були у власності радгоспу, якщо за цей час до міліції не було направлено жодної заяви про крадіжки майна? Як у такому випадку провести інвентаризацію й де шукати винних? Завдання надскладне. Чи буде новий керівник витягувати радгосп за вуха із багна, чи він, як і колишні арбітражні керуючі просто відповідатиме за печатку, аби, за словами очільників району, «було кому людей відправити на пенсію»?

Швидше за все тут і надалі нарощуватимуть борги, адже підприємство після завершення останнього судового засідання 4 червня 2014 р. виключене зі списку банкрутів та має повне право продовжувати господарську діяльність. От тільки питання, яку?..

Теги: радгосп "Колодіївський"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.