Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

ПИТАТИМУТЬ СУВОРО

Перше засідання наглядової ради з питань якості доріг у місті відбулося 27 березня. До складу наглядової ради, яку очолив депутат міськради Микола Розбам, увійшли депутати, представники ЗМІ, перевізники, громадськість. Рада має на меті контролювати процес ремонту дорожнього покриття. На засідані обговорювався план капітального, поточного та ямкового ремонтів на 2013remo_0.jpg рік.
Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, сьогодні в місті 61% доріг потребують капітального ремонту, на що потрібно 188 млн. грн. На 2013 рік виділено 6,5 млн. грн. Із цієї суми на капітальний ремонт буде використано 4 млн. грн. За ці кошти відремонтують вулиці Чехова, Огієнка, Північну, Князів Коріатовичів, Зарванську та Уральську.
Члени наглядової ради оглянули перехрестя та ділянки відремонтованих минулого року доріг. Експериментальні перехрестя, викладені дорожньою плиткою, себе виправдали. Тому планується й надалі впроваджувати таку практику. За словами Сергія Бабія, є ідея вимостити повністю зруйнований відрізок дороги на вулиці Огієнка - від Данила Галицького до Соборної - кольоровою шашечкою, щоб прикрасити центр міста.
Наразі вивчається питання ремонту частини вул.Північна - від Шевченка до Суворова, відрізок якої почали робити минулого року. Вирішується питання, знімати бруківку, яка там залишилася, чи відремонтувати проблемні куски.

Теги: ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.