Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

ПУСТЯТЬ «ЕКСПРЕС»

маршрут22 серпня пройшло чергове засідання виконавчого комітету на якому розглянули 58 питань.

Як завжди, надали матеріальну допомогу тим, хто потребував, а також передали цеглу патрульній роті для проведення перебудови в їхньому приміщенні, адже в іншу частину має перебратися КП «Кам’янецький парк». Погодили також знесення ясенів, кленів, лип, шовковиці та горіхів, які вражені стовбуровою гниллю та сухостій.

Було затверджено статут КП «УК «Житловик» в новій редакції щодо збільшення статутного капіталу у зв’язку з тим, що закуплено трактор, а для «Комунтранссервісу» два автобуси «Вольво». Затвердили також звіт про виконання бюджету за перше півріччя 2019 року.

Начальник фінансового управління Оксана Гут доповіла про виконання бюджету міста за перше півріччя. Так, до міського бюджету за вказаний період надійшло 480 млн грн, де 52% – це офіційні трансферти, 42,8% – власні надходження загального фонду, 5,2% – власні надходження спеціального фонду. Темп росту власних доходів міста до І півріччя 2018 року склав 117,1%.

маршрут-1Затвердили діяльність мистецьких шкіл міста. У нас їх чотири дитячі: музична школа ім. Ганіцького (260 учнів), художня школа (255 учнів), школа мистецтв (450 учнів), хорова (205 учнів). Погодили розмір плати за навчання у мистецьких школах міста на 2019-2020 навчальний рік. Але від сплати за навчання в мистецьких школах звільняються: діти-інваліди, сиріти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років) та з малозабезпечених сімей. А стовідсотково від сплати звільняються діти загиблих учасників ООС. Щоб користуватися пільгою, потрібно до 15 вересня подати документи.

Також було вирішено і затверджено введння нового маршруту автобусного сполучення «Підзамче – ЗОШ №15» «Експрес», який курсуватиме лише в будні і години «пік». А відправлятимуться о 07:45 та 08:00 від Довжоцької школи. 

Також у планах є покращення транспортного сполучення з району цукрового заводу. Там теж планують пустити «Експрес». Проте, якщо в цих районах покращують транспортне сполучення, то Біланівка так і залишається взагалі без нього. Єдиний маршрут №10, який проходить повз Біланівку, погано курсує. У годину «пік» (вечір) взагалі доводиться очікувати маршрутку по 40-50 хвилин.

Ще одне важливе питання обговорили члени виконкому, а саме, про тимчасові споруди на території міста. Мова про споруди на Князів Коріатовичів. Головний архітектор Ігор Пиріжок зазначив, що погодження паспортів прив’язки буде продовжуватися до 2022 року, а надалі їх буде прибрано, адже підприємці знали, що споруди тимчасові.


Теги: засідання виконкому міськради, новий маршрут

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.