Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2018

ПРИЙШЛИ, ЩОБ ПОБАЛАКАТИ?

мерНадзвичайно важкий прийом міського голови пройшов 28 березня. 12 відвідувачів примудрилися висмоктати сили всіх присутніх. Люди приходили з питаннями, які здебільшого мало стосувалися діяльності виконкому.

Дехто просив гроші на свої хобі, іншим заважав шум у квартирі, який створили сусіди. З цього приводу свого часу було створено комісію, яка не змогла встановити недопустимий рівень шуму. Мешканка одного з будинків поскаржилася на будівництво багатоповерхівки, але її більше турбувало питання тамтешнього гаражу, який вона колись купила у свого родича без належних документів, заплативши чималу суму. Там гаражів не повинно бути, тому згодом виникне питання знесення незаконно встановлених гаражів. Міський голова дав завдання створити комісію і вивчити питання.

Пані, яка вже багато років ходить судовими інстанціями з приводу користування сусідами земельною ділянкою, на яку вони мають державний акт, вимагала, щоб голова відібрав цю землю, бо нею мають користуватися мешканці тамтешнього будинку. Завітали люди і за допомогою у вирішенні сімейних чвар, проте кредо міського голови – ніколи в них не влазити.

Ще одна пані Боднарчук вимагала, аби міський голова допоміг їй скасувати борги по квартплаті, бо в неї 10 років тому згоріло три телевізори і в цьому винен ЖЕК. Проте жодних доказів та експертиз немає, щоб вирішити питання в правовому полі, звернувшись до суду. Ще одна пані вимагали надання житла, бо свого часу помешкання, яке її було виділене, вона продала і придбала неякісне житло, а тепер вимагає там зробити ремонт. 

Прийшла й відома в місті Майя Василівна, в якої пропав дар артиста і кінорежисера водночас. Почалися чергові маски-шоу щодо її малої пенсії та соціального захисту. Присутні не витримали і залишили приміщення.

Щоправда, був і один позитив: пані Шварц прийшла з подякою до Михайла Сімашкевича за допомогу її у вирішенні життєво-важливих проблем.


Теги: прийом міського голови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.