Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ПРИВІТАЛИ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ

СосулаПонеділок почасти вважають «важким» днем. Та для сільського голови села Нігин Олександра Сосули він розпочався з приємних вітань з нагоди 55-річчя. Телефон не змовкав, звідусіль надходили поздоровлення. Працівники установ, що на території села, численні друзі, приятелі, ровесники – всі ділились щирими і теплими побажаннями. Привітала Олександра Миколайовича і голова Гуменецької об’єднаної територіальної громади Інна Абдулкадирова. 

Не обійшла увагою 55-річчя ювіляра і церковна рада парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в селі Нігин.

– Ваша праця, як світильник добрих справ, завжди спрямована на корить села, на користь громади, – наголосив у вітальному слові настоятель храму, ієрей Євгеній. – Церковна рада високо цінує Вашу допомогу у вирішенні господарчих проблем громади. Саме тому ми вирішили обрати Вас, Олександре Миколайовичу, до складу церковної ради. Ми сподіваємось, що таке громадське навантаження додасть Вам авторитету і натхнення до самовідданої праці.

І осяяла невеличкий кабінет керівника села натхненна величальна пісня «Многая літа».

З роси і води Вам, Ювіляре. Хай множаться Ваші добрі справи добром і благими літами! Щастя зичимо і міцного здоров’я, процвітання і достатку!

Микола ГОРДИНЧУК, житель с.Нігин.


Теги: вітання, староста с.Нігин Олександр Сосула

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.